Kamper

Tid Hjemmelag Bortelag Resulat Bane
05.11 08:00 Stabæk 1 Røa 2 1:4 Hauger bane 1
05.11 08:00 Høvik IF 2 Ullevål Blå 0:2 Hauger bane 2
05.11 09:00 Ullevål Blå Stabæk 1 2:9 Hauger bane 1
05.11 09:00 Røa 2 Høvik IF 2 4:0 Hauger bane 2
05.11 10:30 Stabæk 1 Høvik IF 2 4:2 Hauger bane 1
05.11 10:30 Ullevål Blå Røa 2 1:6 Hauger bane 2

Kamper

Tid Hjemmelag Bortelag Resultat Bane
05.11 12:00 Ullern Nano 1 Haslum 0:4 Hauger bane 1
05.11 12:00 Ready 1 Snarøya 2 3:6 Hauger bane 2
05.11 13:00 Snarøya 2 Ullern Nano 2 1:2 Hauger bane 1
05.11 13:00 Haslum Ready 1 4:3 Hauger bane 2
05.11 14:30 Ullern Nano 1 Ready 1 4:0 Hauger bane 1
05.11 14:30 Snarøya 2 Haslum 2:6 Hauger bane 2

Kamper

Tid Hjemmelag Bortelag Resultat Bane
05.11 08:30 Stabæk 3 Høvik IF 1 3:0 Hauger bane 1
05.11 08:30 Ready Jenter 03/04 Snarøya 1 3:2 Hauger bane 2
05.11 10:00 Snarøya 1 Stabæk 3 0:4 Hauger bane 1
05.11 10:00 Høvik IF 1 Ready Jenter 03/04 3:1 Hauger bane 2
05.11 11:00 Stabæk 3 Ready Jenter 03/04 6:3 Hauger bane 1
05.11 11:00 Snarøya 1 Høvik IF 1 1:1 Hauger bane 2

Kamper

Tid Hjemmelag Bortelag Resultat Bane
05.11 12:30 Stabæk 2 Røa 1 0:5 Hauger bane 1
05.11 12:30 Ullern 2 Ullevål Gul 6:1 Hauger bane 2
05.11 14:00 Ullevål Gul Stabæk 2 0:4 Hauger bane 1
05.11 14:00 Røa 1 Ullern 2 4:0 Hauger bane 2
05.11 15:00 Stabæk 2 Ullern 2 0:1 Hauger bane 1
05.11 15:00 Ullevål Gul Røa 1 0:10 Hauger bane 2

Sluttspill

Tid Hjemmelag Bortelag Bane Resultat
06.11 08:00 Vinner pulje 1 Røa 2 Vinner pulje 2 Haslum Hauger bane 1 2:2
06.11 08:00 Vinner pulje 3 Stabæk 3 Vinner pulje 4 Ullern 2 Hauger bane 2 2:3
06.11 08:30 3er pulje 1 Ullevål Blå 3er pulje 2 Snarøya 2 Hauger bane 1 3:3
06.11 08:30 3er pulje 3 Ready Jenter 03/04 3er pulje 4 Stabæk 2 Hauger bane 2 0:4
06.11 09:00 Vinner pulje 4 Ullern 2 Vinner pulje 1 Røa 2 Hauger bane 1 0:3
06.11 09:00 Vinner pulje 2 Haslum Vinner pulje 3 Stabæk 3 Hauger bane 2 4:3
06.11 10:00 3er pulje 4 Stabæk 2 3er pulje 1 Ullevål Blå Hauger bane 1 3:5
06.11 10:00 3er pulje 3 Ready Jenter 03/04 3er pulje 2 Snarøya 2 Hauger bane 2 0:5
06.11 10:30 Vinner pulje 1 Røa 2 Vinner pulje 3 Stabæk 3 Hauger bane 1 4:1
06.11 10:30 Vinner pulje 4 Ullern 2 Vinner pulje 2 Haslum Hauger bane 2 3:0
06.11 11:00 3er pulje 1Ullevål Blå 3er pulje 3 Ready Jenter 03/04 Hauger bane 1 7:2
06.11 11:00 3er pulje 4 Stabæk 2 3er pulje 2 Snarøya 2 Hauger bane 2 4:3
06.11 12:00 2er pulje 1 Stabæk 1 2er pulje 2 Ullern Nano 1 Hauger bane 1 2:3
06.11 12:00 2er pulje 3 Høvik 1 2er pulje 4 Røa 1 Hauger bane 2 4:5
06.11 12:30 4er pulje 1 Høvik 2 4er pulje 2 Ready 1 Hauger bane 1 3:2
06.11 12:30 4er pulje 3 Snarøya 1 4er pulje 4 Ullevål Gul Hauger bane 2 0:4
06.11 13:00 2er pulje 4 Røa 1 2er pulje 1 Stabæk 1 Hauger bane 1 4:1
06.11 13:00 2er pulje 2 Ullern Nano 1 2er pulje 3 Høvik 1 Hauger bane 2 0:3
06.11 14:00 4er pulje 4 Ullevål Gul 4er pulje 1 Høvik 2 Hauger bane 1 3:3
06.11 14:00 4er pulje 2 Ready 1 4er pulje 3 Snarøya 1 Hauger bane 2 3:1
06.11 14:30 2er pulje 1Stabæk 1 2er pulje 3 Høvik 1 Hauger bane 1 6:2
06.11 14:30 2er pulje 4 Røa 1 2er pulje 2 Ullern Nano 1 Hauger bane 2 3:1
06.11 15:00 4er pulje 1 Høvik 2 4er pulje 3 Snarøya 1 Hauger bane 1 4:0
06.11 15:00 4er pulje 4 Ullevål Gul 4er pulje 2 Ready 1 Hauger bane 2 3:2